+ adauga in Google Calendar / + adauga in Outlook / iCal (.ics)
Nov »
Fri, 10 Nov Sun, 19 Nov

Festivalul International de Dramaturgie Contemporana 2017

teatru european
2017-11-10 2017-11-19 Fri, 10 Nov Sun, 19 Nov
Wed, 15 Nov Sun, 19 Nov

Festivalul de Comedie 2017

teatre din tara cu piese comice produse in ultimii ani.
2017-11-15 2017-11-19 Wed, 15 Nov Sun, 19 Nov
Thu, 16 Nov Sat, 18 Nov

Metal Gates Festival 2017

metal in toata splendoarea
2017-11-16 2017-11-18 Thu, 16 Nov Sat, 18 Nov
Sat, 18 Nov Sun, 19 Nov

Campionatul National de Schi Alpinism- schi role 2017

schi pe uscat
2017-11-18 2017-11-19 Sat, 18 Nov Sun, 19 Nov
Mon, 20 Nov Sun, 26 Nov

Studio Festival 2017

intalnirea cu scolile de teatru romanesti, dar si straine
2017-11-20 2017-11-26 Mon, 20 Nov Sun, 26 Nov
Wed, 22 Nov Sun, 26 Nov

Doc and Roll 2017

editia a IV-a
2017-11-22 2017-11-26 Wed, 22 Nov Sun, 26 Nov
Thu, 23 Nov Sun, 26 Nov

HipTrip Travel Film Festival 2017

festival de film de calatorie, poate singurul de pe la noi
2017-11-23 2017-11-26 Thu, 23 Nov Sun, 26 Nov
Fri, 24 Nov Sun, 26 Nov

Asia Fest 2017

in centrul cultura si comertul chinez
2017-11-24 2017-11-26 Fri, 24 Nov Sun, 26 Nov
Fri, 24 Nov Sun, 26 Nov

Acustic Live Festival 2017

editia cu numarul 3
2017-11-24 2017-11-26 Fri, 24 Nov Sun, 26 Nov
Sat, 25 Nov Sun, 26 Nov

Targul de jocuri si jucarii Start 2 Play 2017

pre Mos Craciun
2017-11-25 2017-11-26 Sat, 25 Nov Sun, 26 Nov
Sun, 26 Nov Wed, 29 Nov

Festivalul Vinului 2017

festivalul rodului
2017-11-26 2017-11-29 Sun, 26 Nov Wed, 29 Nov
Wed, 29 Nov

Liars 2017

pe bune, vine Liars
2017-11-29 2017-11-29 Wed, 29 Nov
Thu, 30 Nov

Cursa de ratuste 2017

eveniment caritabil
2017-11-30 2017-11-30 Thu, 30 Nov
Dec »
Fri, 01 Dec

Maratonul 1 Decembrie 2017

maraton de ziua nationala
2017-12-01 2017-12-01 Fri, 01 Dec
Fri, 08 Dec Sat, 09 Dec

Onslaught 2017

trash metal
2017-12-08 2017-12-09 Fri, 08 Dec Sat, 09 Dec
Sun, 10 Dec

Baneasa Winter Trail Run 2017

o cursa iernatica
2017-12-10 2017-12-10 Sun, 10 Dec
Fri, 15 Dec

Helloween 2017

power metal in stilul clasic saxon
2017-12-15 2017-12-15 Fri, 15 Dec
Jan »
Thu, 25 Jan

Kreator 2018

turneu de promovore al celui mai nou album al lor Gods Of Violence
2018-01-25 2018-01-25 Thu, 25 Jan
Mar »
Thu, 01 Mar

Kraftwerk 3D 2018

muzica electronica , proto, retro si inca in avantgarda
2018-03-01 2018-03-01 Thu, 01 Mar
Sat, 17 Mar

Primavera Trail Race 2018

alergare montana
2018-03-17 2018-03-17 Sat, 17 Mar
Sun, 25 Mar

Maratonul Nisipului 2018

a V-a editie
2018-03-25 2018-03-25 Sun, 25 Mar
Apr »
Sun, 22 Apr

Bucharest International 10K 2018

cursa de 10 kilometri
2018-04-22 2018-04-22 Sun, 22 Apr
May »
Sat, 12 May Sat, 19 May

Bucharest International Jazz Competition 2018

viitorul jazzului
2018-05-12 2018-05-19 Sat, 12 May Sat, 19 May
Fri, 18 May Sun, 20 May

East European Comic Con 2018

eveniment dedicat culturii pop
2018-05-18 2018-05-20 Fri, 18 May Sun, 20 May
Fri, 18 May Sun, 20 May

Magia Baloanelor 2018

baloane cu aer cald
2018-05-18 2018-05-20 Fri, 18 May Sun, 20 May
Jun »
Sat, 09 Jun Sun, 10 Jun

Timis Bike Fest 2018

printre altele, cursa inedita de aruncat cu bicicleta
2018-06-09 2018-06-10 Sat, 09 Jun Sun, 10 Jun
Jul »
Wed, 18 Jul Sun, 22 Jul

Electric Castle 2018

editia a 6-a
2018-07-18 2018-07-22 Wed, 18 Jul Sun, 22 Jul
Fri, 20 Jul Sun, 22 Jul

Festivalul Celtic Transilvania 2018

5 editii
2018-07-20 2018-07-22 Fri, 20 Jul Sun, 22 Jul
Sat, 28 Jul

Maratonul EXplore 2018

maraton umanitar
2018-07-28 2018-07-28 Sat, 28 Jul
Aug »
Sat, 11 Aug Sun, 12 Aug

Festivalul Summer Well 2018

editia a 8-a
2018-08-11 2018-08-12 Sat, 11 Aug Sun, 12 Aug
Thu, 23 Aug Sun, 26 Aug

ProEtnica 2018

editia a 16-a
2018-08-23 2018-08-26 Thu, 23 Aug Sun, 26 Aug
Sep »
Sun, 30 Sep

Semimaraton Buftea 2018

21 km de alergare
2018-09-30 2018-09-30 Sun, 30 Sep
32 NXT
+ adauga in Google Calendar / ics (adauga in Outlook / iCal)