+ adauga in Google Calendar / + adauga in Outlook / iCal (.ics)
Dec »
Wed, 07 Dec Sun, 11 Dec

Cinemaiubit 2016

filmele din Israel, Polonia, Turcia, SUA, Germania, Belgia, China, Italia, Spania
2016-12-07 2016-12-11 Wed, 07 Dec Sun, 11 Dec
Thu, 08 Dec Sun, 11 Dec

Festivalul de Psihanaliza si Film 2016

filme care investigheaza sinele
2016-12-08 2016-12-11 Thu, 08 Dec Sun, 11 Dec
Sat, 10 Dec Sun, 11 Dec

Cupa de Escalada ZuMont

72 de trasee
2016-12-10 2016-12-11 Sat, 10 Dec Sun, 11 Dec
Sun, 11 Dec

Baneasa Winter Trail Run

cros si semimaraton
2016-12-11 2016-12-11 Sun, 11 Dec
Sun, 11 Dec

Master

death metal din batrani
2016-12-11 2016-12-11 Sun, 11 Dec
Tue, 13 Dec

Tingvall Trio 2016

jazz teuton cu un touch cubanez
2016-12-13 2016-12-13 Tue, 13 Dec
Thu, 15 Dec

Hauschka

zona alternativa a muzicii clasice contemporane
2016-12-15 2016-12-15 Thu, 15 Dec
Sat, 17 Dec

Crosul lui Mos Craciun

competitie caritabila
2016-12-17 2016-12-17 Sat, 17 Dec
Sat, 17 Dec Sun, 18 Dec

Bounty Fair 2016

Creatori si artizani romani aduc creatiile lor
2016-12-17 2016-12-18 Sat, 17 Dec Sun, 18 Dec
Sat, 17 Dec

Outernational Night 3

afrobeat contemporan
2016-12-17 2016-12-17 Sat, 17 Dec
Sat, 17 Dec

Napocalipsa Festival 2016

apocalipsa metalica
2016-12-17 2016-12-17 Sat, 17 Dec
Sat, 17 Dec

Pe Arges in Jos 2016

trei probe de concurs semimaraton, cros si cros
2016-12-17 2016-12-17 Sat, 17 Dec
Sat, 31 Dec Sun, 01 Jan

Revelion pe partie

spectacol de zapada si foc
2016-12-31 2017-01-01 Sat, 31 Dec Sun, 01 Jan
Jan »
Fri, 06 Jan

Botezul cailor 2017

caii sunt botezati de trei preoti
2017-01-06 2017-01-06 Fri, 06 Jan
Sat, 07 Jan

Concursul de Saniute 2017

pe burta pana la finnish
2017-01-07 2017-01-07 Sat, 07 Jan
Sun, 08 Jan

Family Race 2017

slalom pe familii
2017-01-08 2017-01-08 Sun, 08 Jan
Feb »
Thu, 02 Feb Fri, 03 Feb

Tarja Turunen

piese din repertoriul Nightwish cat si piese clasice din cariera solo
2017-02-02 2017-02-03 Thu, 02 Feb Fri, 03 Feb
Sun, 05 Feb Tue, 07 Feb

Festivalul Peretilor de Gheata 2016

escalada pe gheata
2017-02-05 2017-02-07 Sun, 05 Feb Tue, 07 Feb
Mon, 13 Feb

Mountain Assault 2

concurs de ski touring nocturn
2017-02-13 2017-02-13 Mon, 13 Feb
Sat, 25 Feb

Red Bull Oslea Hiride 2017

schi si snowboard de mare nivel
2017-02-25 2017-02-25 Sat, 25 Feb
Mar »
Mon, 13 Mar Sun, 19 Mar

One World Romania 2017

primele informatii despre editia din 2017
2017-03-13 2017-03-19 Mon, 13 Mar Sun, 19 Mar
Tue, 14 Mar Sun, 19 Mar

Festivalul CineCultura 2016

12 filme din din Italia, Germania, Franta, Serbia, Portugalia, Austria, Canada, Spania, Angola si Armenia
2017-03-14 2017-03-19 Tue, 14 Mar Sun, 19 Mar
Apr »
Mon, 24 Apr

Gregory Porter

jazz in vechea traditie
2017-04-24 2017-04-24 Mon, 24 Apr
Jul »
Thu, 06 Jul Sun, 09 Jul

Garana Jazz Festival 2017

editia XXI
2017-07-06 2017-07-09 Thu, 06 Jul Sun, 09 Jul
Aug »
Thu, 10 Aug Sun, 13 Aug

Rockstadt Extreme Fest 2017

editie aniversara
2017-08-10 2017-08-13 Thu, 10 Aug Sun, 13 Aug
Sat, 19 Aug Mon, 21 Aug

Colibita Bike Fest

dirt jump, XC maraton, trial, mini-dual maraton
2017-08-19 2017-08-21 Sat, 19 Aug Mon, 21 Aug
Sep »
Sat, 02 Sep Sun, 24 Sep

Festivalul George Enescu 2017

septembrie muzical
2017-09-02 2017-09-24 Sat, 02 Sep Sun, 24 Sep
Oct »
Tue, 03 Oct Fri, 06 Oct

Festivalul Untold 2017

primele vesti despre Untold
2017-10-03 2017-10-06 Tue, 03 Oct Fri, 06 Oct
28 NXT
+ adauga in Google Calendar / ics (adauga in Outlook / iCal)